Windows 8.1 oyunlara uyumlu mu?

scirocco

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Benim bilgisayarımın işletim sistemi Windows 8.1 64 bit. Bir internet cafenin sahibi 8.1 'in oyunları açmada uyumluluk vs. problemler çıkardığını ve sistemimi Windows 7'ye düşürmemin daha iyi olacagini söyledi. Bu ne kadar doğrudur ? Sizce Windows 7 ye düşürmeli miyim?
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
İtibar etme o adamın söylediklerine. Windows 10'a geç. Hayatı boyunca 2 saatten fazla Windows 7'den başka işletim sistemi kullanmamış insanların söylediklerini umursama. Diğer insanlar ne söylüyor bu Windows 10 ile ilgili? Bunları araştır. Zaten detaylı araştırma sorunu Windows 10'un çok başarılı olduğunu göreceksin. Windows 10'a geçtikten sonra tekrar Windows 7'ye dönmezsin. Sana kağnı gibi gelir Windows 7 artık.

En iyisi, en yenisi, en stabili olan Windows 10'a geçmeni şiddetle tavsiye ederim (y)

Bir internet cafenin sahibi 8.1 'in oyunları açmada uyumluluk vs. problemler çıkardığını ve sistemimi Windows 7'ye düşürmemin daha iyi olacagini söyledi. Bu ne kadar doğrudur ?
Adam resmen yanlış bilgiye boğmuş seni. Sen onun dediğine bakma.

Eğer o arkadaş bu işlerden gerçekten anlasaydı o konunun ehli olsaydı İnternet Cafe sahibi olmazdı (Darılmak yok) . Türkiye'de bu işlerin mantığı zaten böyle. Ayrıca adam kendisine müşteri çekmek için oturma organından laflar uydurmuş. Sanırım elinde Windows 7 CD'si olduğu için söylemiş bunu. Pek itibar etmemek gerek böylelerine. Google Amca daha güvenilir.

İtibar etme o adamın söylediklerine. Windows 10'a geç. Hayatı boyunca 2 saatten fazla Windows 7'den başka işletim sistemi kullanmamış insanların söylediklerini umursama. Diğer insanlar ne söylüyor bu Windows 10 ile ilgili? Bunları araştır. Zaten detaylı araştırma sorunu Windows 10'un çok başarılı olduğunu göreceksin. Windows 10'a geçtikten sonra tekrar Windows 7'ye dönmezsin. Sana kağnı gibi gelir Windows 7 artık.
Kesinlikle haklısınız. Ben Windows 8.1 kullanıyorum gerçi (Windows 10 artık nedense modemi algılamıyordu. Sürücü falan kurmuş olsam da, 4 defa format atmış olsam da nafile :(). Fakat kuzenimi bir türlü Windows 7'den ayıramadım. Onun bilgisayarı o kadar yavaş geliyor ki bana (Üstelik sistemi gayet güzel, sadece ekran kartı eski), eve dönüp kendi bilgisayarımı kullanınca rahatlıyorum :D. UEFI Windows 8/8.1/10'dan vazgeçmem (y).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı