Windows 8.1 Pro Mavi Ekran Hatası

Daha fazla  
Mavi ekran hatasını the long dark oyunundaydım. Oyundan çıka bastım ve aldığım hata şu oldu: "REFERANCE_BY_POINTER" İlk defa bu hata ile karşılaştım oyunda yaklaşık 250 saat oynamam var kaç kere çık gir yaptığımı siz düşünün. Dmp dosyası işte burada 121717-33218-01.dmp

İlk mavi ekran hatası olduğu için sadece 1 tane var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır ama ESET'i kaldırmak istemiyorum. Onun dışında ESET Smart Security Premiumu kaldırıp Eset NOD32'yi yüklesem çözüm olur mu ? Ayrıca Bitdefender mı Kapersky mı ? Windows 10'u yükleyemem çünkü oyunum hata veriyor ve açılmamakta. Bu yüzden Windows 8.1 kullanıcısıyım ve evet Malwarebytes var. Zaten bir süredir kaldırmayı düşünüyordum. AMD sürücüm en güncel durumda. Güncelledikten sonra bu mavi ekranı verdi.

Güncellemeleri denetleyince yeni ekran kartı sürücümün olduğunu gördüm. Teşekkürler yardımlarınız için.
AMD GPU sürücünü güncelle. ESET kaldır. Sisteminde Malwarebytes var sanırım ? Var ise onuda kaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 güvenlik yazılımı birden sistemine yüklemene gerek yok.
Şimdilik tüm güvenlik yazılımlarını kaldır. Ayrıca hangi oyun Windows 10'a açılmayan oyunun nedir ?
Son olarak sistem normale döndükten sonra sistemin güçlü ise KIS kullanabilirsin.

Sistemim imzamdaki 2. laptopum dur. Windows 10 da açılmayan oyunum AceOnline'dir. Aslında açılıyor fakat siyah ekranda donup kalıyor ancak imzamdaki 1. laptopum Windows 10 ve oyun açılmakta.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı