Windows 8.1 SHA-1 Veya MD5 İmzası Öğrenme

CarlJohnson

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba sitedeki Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal konudan indirmeye çalıştım fakat bazen 1gb bazen 2gb indiriyor dosya indi diyordu yani tamamı inmiyor ama iniyor gibi gözüküyordu bende arkadaşımdan aldım USB belleğe yükledim falan ama içim rahat değil bunun konuda belirtiği gibi SHA-1 veya MD5 imzasını kontrol etmek istiyorum yada şuan yüklü Windowsun orjinal Microsoft İSO dosyası olduğunu anlamak istiyorum.

SHA-1 değerini öğrendim ama aynı değerlerde başka biriyle eşleşen gözükmüyor bu sitede ( msdn.microsoft.com: MSDN Subscriptions ) ne yapmalıyım ?

Kurulum yaptıysan başarılı bir şekilde sorun yok demektir. Kurulum yaptığın imajın SHA-1 ve MD5 değerlerini paylaş ben bakayım.

Kurulum yaptıysan başarılı bir şekilde sorun yok demektir. Kurulum yaptığın imajın SHA-1 ve MD5 değerlerini paylaş ben bakayım. Arkadaşın RTM konusu haricinde bir yerden indirdiyse üzerinde oynama yapılmış sürümdür ve bu sürümü kullanmanı tavsiye etmem.

Değerler şu şekilde SHA-1 i =3048EFD4EC4E108A7D9679125B3380C9DE7187DC MD5 i 4A6E2041EB7EB2083720808A0EA4F227
Recep Abinin açtığı konudaki Update 3 ü indirdim şimdi kontrol ediyorum yine farklı çıkıyor değerler sitedeki ile aynı değil. ( yanlış indirmiş yine 3,73GB gözüküyor )
Technopat üzerinden indirdiğini söylüyor ama ona da güvenemedim açıkcası başka yerden mi indirdi diye düşünmedim değil. Bir sıkıntı sezmedim anlamanın başka yolu yok mu ? takıntılıyımdır biraz. :dikkatli:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı