Windows 8.1 sıfır kurulum nasıl yapılır ?

Ersin KORKMAZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşalar windows 8 olarak aldığım bilgisayarımı 8.1 e güncelledim. Uzun zamandır kullanıyorum ancak format atmam gerek. Recovery kısmı arızalı olduğundan sıfır kurulum yapacağım ancak nasıl yapacağım nereden indireceğim bilmiyorum. Windows 8.1 single language 64 bit kullanıyorum ürün anahtarımda mevcut. Yardım ederseniz sevinirim.

Benim size tavsiyem Windows 10 kurmanız yönünde. Çünkü çok daha iyi ve güncel bir işletim sistemi. Ayrıca bu yıl sonundan itibaren 8.1'e desteği kesiyoruz. Ben yine de size nasıl kurulacağını anlatayım. Windows 10 kurmak isterseniz yine aynı şekilde YouTube kanalında rehberleri bulabilirsiniz.

İlk önce buradan Windows 8.1'i indirin. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Daha sonra bu rehber yardımı ile USB belleğe yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak bu rehber yardımı ile kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kolay gelsin. (y)

Benim size tavsiyem Windows 10 kurmanız yönünde. Çünkü çok daha iyi ve güncel bir işletim sistemi. Ayrıca bu yıl sonundan itibaren 8.1'e desteği kesiyoruz. Ben yine de size nasıl kurulacağını anlatayım. Windows 10 kurmak isterseniz yine aynı şekilde YouTube kanalında rehberleri bulabilirsiniz.

İlk önce buradan Windows 8.1'i indirin. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Daha sonra bu rehber yardımı ile USB belleğe yazın.

Son olarak bu rehber yardımı ile kurun.

Kolay gelsin. (y)
Bende tam Windows 10 kurun diyecektim. @Adion Sizde ilginçsiniz. Windows 11 çıksa Windows 10'u tarih edeceksiniz. :) Dünyanın %60'ı hala Windows 7'ci.

Bende tam Windows 10 kurun diyecektim. @Adion Sizde ilginçsiniz. Windows 11 çıksa Windows 10'u tarih edeceksiniz. :) Dünyanın %60'ı hala Windows 7'ci.
Her zaman en güncelini önermeye çalışıyoruz. Kendimiz de kullanıyoruz ayrıca, yani size önermekle kalmıyoruz. Memnun olmasak zaten önermeyiz. :)

Her zaman en güncelini önermeye çalışıyoruz. Kendimiz de kullanıyoruz ayrıca, yani size önermekle kalmıyoruz. Memnun olmasak zaten önermeyiz. :)
Teşekkür ederim. İnanın işlerden fırsat bulduğumda güncel versiyona geçeceğim. Şuan sadece bir yenilik ve ona alışma için zamanım yok. Yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı