Windows 8.1 Sürücüleri Windows 10'da Çalışır mı?

Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a geçmek istiyorum fakat Windows 10 içi uygun sürücü yayınlanmamış (ya da bulamadım). En son Windows 8.1 için yayınlanmış. Sizce ne yapmalıyım?

HP Pavilion g6-2212et Dizüstü Bilgisayar - Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği

Bilgisayarım: HP Pavilion G6 2212et Windows 8.

Not: Ekran kartı sürücüsünün Windows 8.1 ve Windows 10 versiyonları için aynı sürüm.
AMD Radeon™ HD 7670M Drivers & Support | AMD
Temiz kurulumla geçebilirsin. Windows Update tüm sürücülerini bulur yükler. Ekran kartının donanım kimliğini atarmısın?

Dizüstü sağlayıcıları çoğu sürücüyü Windows Update üzerinden kullanıcılara sağlıyorlar.
Windows Update bulamadığı sürücü Windows 8.1 olsa bile çalışacaktır.
Chipset, Ses gibi sürücüleri ise Tecnopat Sosyal yazılımlar sayfasından yükleyebilirsin.
Sürücüler

Windows 10'a geçmek istiyorum fakat Windows 10 içi uygun sürücü yayınlanmamış (ya da bulamadım). En son Windows 8.1 için yayınlanmış. Sizce ne yapmalıyım?

HP Pavilion g6-2212et Dizüstü Bilgisayar - Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği

Bilgisayarım: HP Pavilion G6 2212et Windows 8.

Not: Ekran kartı sürücüsünün Windows 8.1 ve Windows 10 versiyonları için aynı sürüm.
AMD Radeon™ HD 7670M Drivers & Support | AMD
Hocam bence geçmeyin. 8.1 ile aynı performansı alırsınız windows 10 şu sıralar biraz afallıyor gibime geldi geçtiğim windows 10 hata veriyordu oyunlar asla acılmıyordu. 8.1 de bu sorun yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı