Windows 8.1 ürün anahtarı olmadan etkinleştirmek

Yeterli olacaktır. Veya E-Okul'dan Ders Programınızın bir ekran görüntüsünü atarsanız onu da kabul ediyorlar.
Şimdi göndereceğim. Ancak bana sadece ürün anahtarı verecek değil mi? Ayrıca microsoftun azizliğine uğrayıp boşu boşuna sistemimi formatlamam inşallah teşekkür ederim. Eğer yapamazsam Kurban bayramına kadar Linux Ubuntu kurmam gerekecek.. :) :(

Rehberi izler isen her şey detaylı olarak anlatılıyor. Hesabın onaylanınca Windows 8.1 indireceksin ve sana lisans verecek.
Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma Rehberi | Technopat Sosyal
Hocam benim korkum vereceğim belgeyi onaylamaları. E okuldaki ders programını kabul ediyorlarmış ve şu anda E Okul'da ders programı yok.

Sorum şöyle: Microsoft e okulda aldığım belgeleri gösteren ekran alıntısını kabul eder mi?

İstanbul'daysanız İETT öğrenci kartının fotoğrafıyla da kabul ediyorlar.
İstanbula 1 ay sonra göçüyorum. Şanssızlık. Yapamazsam kendi karne fotoğrafımı çeker gönderirim.

Arkadaşlar kayıt işlemini başarıyla gerçekleştirdim ve key elimde şu anda. Eve döndüğümde ayrıntılı videoyu bu konu başlığı altında paylaşacağım: https://www.technopat.net/sosyal/konu/dream-spark-kaydolma-İşlemi-merak-edilen-sorular.229009/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı