Windows 8.1 Update "İptal Edildi" problemi

cumacan06

Hectopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz gün bilgisayarımda disk kullanımı %100 problemi yaşadığımdan dolayı bilgisayarıma sıfırlama yaptım. Sıfırlamanın ardından driverlarımı yüklemek için Windows Update'te tarama yaptırdım, 1. resimde tarama sonucu indirilmesi gereken güncelleştirmeleri buldu fakat 2. resimde gördüğünüz üzere indirmeyi başlata tıkladıktan sonra yaklaşık 1-2 saat beklememe rağmen hala bu ekranda kalıyor. Microsoft'tan indirdiğim Windows Update Sorun Giderici'yi kurdum. Sorunları buldu ve çözdü fakat gene hiçbir değişiklik yok. Sizce güncellemeleri yapamamamın ne gibi bir sakıncası olabilir ya da 3. parti bir yazılım önerebilir misiniz?

ss1.PNG
ss2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef oradaki talimatlarda hiç bir işe yaramadı :(
1--Sisteminizde 3.parti anti-virüs ve güvenlik yazılımları(3.parti güvenlik duvarı ,sistem temizleyici yazılımlar vb.) varsa kendi kaldırma araçları ile kaldırın.

2--Başlangıç ekranında "CMD" yazın. Çıkan öğeye sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları uygulayın.

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bu işlemlerin ardından sorunu kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı