Windows 8.1 USB'den boot atmak

Kraash

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben USB'den yeni bir masaüstü açmak istiyorum. Her şey hazır USB'ye Windows 8.1'i kurdum fakat BIOS'tan boot attığımda diğer disklere Windows 8.1'i indirmek istiyor. Ben nasıl yapabilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hatanızı galiba tam olarak anlatamadınız veya ben anlamadım. Bir görsel ekleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Yeni bir masaüstü açmaktan kastınız tam olarak nedir? Dualboot olarak paralel bir Windows mu kurmak istiyorsunuz?

Yapmak istediğiniz şey sanırım çift işletim sistemi olayı. Bunu yapmadan önce öncelikle masaüstünüze geri dönün ve disk yönetimi kısmından bir diskteki boş alanı bölün. Sonrasında ise tekrar ikinci işletim sistemi olarak kuracağınız sistemi boot edin ve kurulum esnasında yeni oluşturduğumuz diske kurulumu yapın. Sistem kurulduktan sonra açılışta hangi sistemden başlayacağı sorulacaktır.

İyi Sosyaller.

Yapmak istediğiniz şey sanırım çift işletim sistemi olayı. Bunu yapmadan önce öncelikle masaüstünüze geri dönün ve disk yönetimi kısmından bir diskteki boş alanı bölün. Sonrasında ise tekrar ikinci işletim sistemi olarak kuracağınız sistemi boot edin ve kurulum esnasında yeni oluşturduğumuz diske kurulumu yapın. Sistem kurulduktan sonra açılışta hangi sistemden başlayacağı sorulacaktır.

İyi Sosyaller.
Yapmak istediğim usbye windows kurup usbden başlatmak
Yapmak istediğim usbye windows kurup usbden başlatmak
Bu arada 32 gb bir usbden başlatmaya çalışmaktayım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı