Çözüldü Windows 8.1 uyku veya hazırda beklet modunda ekran kapanıyor

• Konuyu başlatan YFK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 719
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YFK

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Windows 8.1 kullanıcısıyım. Windows 8.1'e geçtikten sonra uyku ya da hazırda beklet moduna girdiğimde ekran kapanıyor. Ancak sistem hala açık kalıyor ve uyanmıyor. Bilgisayarı kullanmak için kapatıp açmam gerekiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Windows 8.1'e geçmeden önce hangi işletim sistemini kullanıyordunuz ve o işletim sistemine "Hazırda Beklet" ve "Uyku" modu işlevi neydi? Ben zaten normal olan bu diye biliyoru.m

Windows 8.1'e geçmeden önce hangi işletim sistemini kullanıyordunuz ve o işletim sistemine "hazırda beklet" ve "uyku" modu işlevi neydi? Ben zaten normal olan bu diye biliyor. M

Windows 10 kullanıyordum. Uyku ve hazırda beklet modu çalışıyordu.
Ancak artık sadece ekran kapanıyor. Ve bilgisayar uykudan uyanmıyor.

Bilgisayar açılmıyor mu? Sorununuzu tam olarak anlayamadım. Olayı baştan anlatır mısınız?

Bilgisayar uyku ya da hazırda beklet moduna geçince tam olarak kapanmıyor. Sadece ekran kapanıyor. Ve daha açılmıyor.
Bilgisayar açılmıyor mu? Sorununuzu tam olarak anlayamadım. Olayı baştan anlatır mısınız?

Bu arada sorunu çözdüm.
her şey Windows 8.1'i korsan kullandığım içinmmiş. Şu anda orijinal Single Language yüklü ve sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı