Çözüldü Windows 8.1 uyumlu sürücü bulunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bowser Koopa

Hectopat
Kek günü
Yer
Bowser's Castle
RAM
4gb 1600MHZ DDR3
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
İntel Celeron N3060
Selam, laptop kullanıyorum varsayılan olarak Windows 10 vardı ama laptop özellikleri kötü olduğu için Windows 8.1 kurdum. Ancak laptopta olan 5 tane sürücü var, bunların bir türlü Windows 8.1 sürümünü bulamadım hepsi Windows 10. önerileriniz neler? Yani ne yapmalıyım bir yolu var mı yoksa Windows 10'a dönmem mi gerek?

Çözüm
5 tane sürücüsü olmayan aygıtı kastettin sanırım. Donanım kimliklerini gönder, bakalım. Windows 8.1 sürücüsü bulabilirsem atayım.

Donanım kimliği nasıl gönderilir?
Aygıta sağ tıklayıp "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen tüm kimlikleri kopyalayarak buraya gönder. Her aygıt için ayrı ayrı gönder.

Ayrıca laptopunun tam modelini de belirt.
Bu sürücüyü deneyebilirsin. Eğer çalışmazsa başka bir sürücünün de olacağını sanmıyorum. Bilgisayara Windows 10 için sürücü çıkarmışlar zaten sadece.

Bunun için de bu sürücüyü deneyebilirsin.
Knk 2. attığın link oldu şuan sadece bir tane bilinmeyen bir tane de PCI Veri Alma denetleyicisi kaldı çok sağ ol yardım ettin 3 saattir bana, artık o 2 tane sürücüyü bulucam bir şekilde.

Geri
Yukarı