Windows 8.1 Wi-Fi Sınırlı Bağlantı Sorunu

• Konuyu başlatan Rulvy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 643

Rulvy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle yurtta kaldığımı ve modemle uğraşamayacağımı belirteyim. Bence gerek de yok.

Bir gün bilgisayarı açtım ve parlaklığı kısamadigimi fark ettim. Sebebinin de f.lux denen program olduğunu biliyordum başlangıçtan kaldırım yeniden başlattım bilgisayarı. Yeniden başlatma sırasında bir güncelleme yaptı bilgisayar. O andan itibaren sorunun başladığını düşünüyorum.

Soruna gelecek olursak. Wifi ağlarını görüyor ve bağlanabiliyor laptop. Fakat gecikiyor ve sınırlı yazıyor kablosuz bağlantı kısmında. Wifi simgesinde de ünlem işareti var. Telefonumdan mobil veri açtım onda da aynı sorunu gösterdi. Wifiyi ve mobil veriyi telefonumdan kullanabiliyorum yani bu ağlarda sorun yok.

Sorunları gider dediğim zaman aldığım hatalar:

1) Kablosuz bağdaştırıcı veya erişim noktası sorunu - Düzeltilmedi yazısı ve yanında yuvarlak icinde carpi.
2) Kablosuz aygıtla veya kaynakla iletişim kurulamıyor(birincil DNS sunucusu) - Algılandı yazısı ve üçgen içinde ünlem.

Yardımcı olursanız sevinirim. Gereken bilgi varsa yazın söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı