Windows 8.1 yavaş açılma sorunu

darious06

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 işletim sistemimden sonra Dreamspark sayesinde Windows 8.1'i yükledim fakat Windows 7'ye göre daha hızlanması gereken işletim sistemi daha da yavaşladı. Bütün güncelleştirmeleri yaptım driverları yükledim sonrasında bilgisayar performansında sorun olmadı hatta biraz daha hızlı fakat açılması çok yavaş. Nette bu sorunu yaşayan bir çok insan var hepsi de aynı şekilde Windows logosundan sonra siyah ekran uzun sürüyor daha sonra profil resminin bulunduğu ekranda bekliyor. Dikkatimi çeken şey ise güncelleştirme yaptıkça açılışın yavaşlaması. Şimdi ne yapayım güncelleştirmeleri mi sileyim yoksa hızlanır ya da düzeltme güncelleştirmesi gelir mi?

Bir diğer dikkatimi çeken şey ise Windows logosundan sonra o siyah ekranda, ekran hemen kapanıp tekrar geliyor. Windows 7'de böyle bir şey olmuyordu neden olabilir? Teşekkürler.

Yok mu fikri olan ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı