Windows 8.1 yükledikten sonra bir çok sorun ortaya çıktı

fgt.ask.07

Hectopat
Windows 8.1 yükledikten sonra birçok programımda hata aldım. Masa üstünde resim falan indirip açınca yada var olan resmi açınca sarartılmış bir şekilde açıyor. İnternet'e yükleyince orijinal rengini alıyor. Her neyse esas sorunuma geleyim. Denetim masasındaki programlar birden bire kayboldu. En son Bear Share diye bir program ile Avast antivirüs programını yüklemiştim yüklemiştim. Acaba bir bağlantısı var mıdır ?

Son düzenleme:
Windows 8.1 işletim sisteminin baştan yükle derim fakat daha iyi bir setup bul dene yine olmazsa sorunu başka bir nedende aramak lazım. Ama bence işletim sisteminin bir azizliğine uğramış olabilirsin ..

Windows 8.1 işletim sisteminin baştan yükle derim fakat daha iyi bir setup bul dene yine olmazsa sorunu başka bir nedende aramak lazım. Ama bence işletim sisteminin bir azizliğine uğramış olabilirsin ..
Banada öyle geliyor. Yeni sürüm olduğu için çeşitli sorunlar çıkabiliyor. Ama yüklediğim programlar engellemişte olabilir. Fakat önemli programlarım var. Format atarsam tekrar yüklemem sıkıntılı biraz. Başka çözüm bulamazsam en son çare format atıcam.

Sistem özelliklerini yazar mısın?
Windows 8 mi yükledin, 8.1 mi?
Ayrıca nereden yükledin, yani nereden indirdin?
Yeni yüklediğim programlar görünüyor. Mesela Your Uninstaller yükledim o görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım C sürücüsünü biçimlendirdin D sürücüsüne dokunmadın. Sorun buysa gözükmeyen programları kaldır yeniden kur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı