Windows 8.1'de düşük oyun performansı

Birak iciyorm

Hectopat
Merhabalar hepinize, iyi forumlar öncelikle. Bilgisayarım Windows 10 iken Windows 8'1e indirdim çünkü 4 GB laptopuma Windows 10 ağır geliyordu. Bayağı RAM'i kaplıyordu. Ben de Windows 8'1 Pro'ya indirdim bilgisayarı. İndirdiğime pişman oldum. Wi-Fi'ya bağlanamıyordu, driverlar silinmiş. Ethernet kablosuyla hepsini yükledim ama şu an ekran parlaklığı sabit ve LoL'e girdim bir de ne göreyim, 10 FPS alyorum. Aslında 80-70 almama rağmen güncelleme yaparken desteklenmeyen donanım diyor. Artık gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 10 veya Windows 7 kullanın. Windows 8.1 hatalı bir sürüm çoğu kişide sorun çıkıyor.

Windows 8.1 gibi bir saçma sürüm görmedim. Bir çok özellik gerçekten çok kötü, 2 ekran kullanamadım uzun uzun uğraştım 2. ekranı görmedi ayrıca eğer Windows 8.1 kaldıracak bir donanımınız varsa Windows 10 kullanın daha iyi.

Artı -1 Eksi
Ben kendi deneyimime göre yazıyorum haberin olsun, bilgisayarın hangi OS ile geldiyse onla devam etmeni öneririm, PC'ler ilk çıktıgında ona göre optimize oluyor, ben 8.1'de CS:GO'da 150 FPS alırken, Windows 7'de Max 120, Windows 10'da Max 70 alıyorum.

Bilgisayarınızın ilk geldiği yüklü sürüm neydi ve yüklediğiniz Windows 8.1 sürümü resmi siteden mi yoksa modlanmış bir ISO sürümünü mü kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı