Windows 8.1'de LoL siyah ekranda kalıyor

huseyinensar1

Decapat
Daha fazla  
Bu sabah Windows 8.1 format attım LoL Client'ini açınca bu hatayı veriyor ama normal masaüstündeki kisaltmayi açınca açıyor, yeni yukledim böyle kalıyor.
Yardimci olabilir misiniz? Minecraft falan açılıyor. DirectX 11 falan bütün driverlari yükledim PC'ye formattan sonra.

IMG20210607123940_00.jpg

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın:

Ardından ekran kartı sürücüsünü yeniden kurun:

Son olarak LoL'ü 'program kaldır' kısmı ile kaldırın ve yeniden yükleyin.
Bu yöntem sağlıklı gözükmüyor,eğer bu yöntemi yaparsam ekran kartımı hepten kaybedebilir çünkü driver güncellemeyle çalıştım
Bu yöntem sağlıklı gözükmüyor,eğer bu yöntemi yaparsam ekran kartımı hepten kaybedebilir çünkü driver güncellemeyle çalıştım
Bu hata çıktı

Dosya Ekleri

• IMG20210607131322_00.jpg
    IMG20210607131322_00.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 70
Bu sabah Windows 8.1 format attım LoL Client'ini açınca bu hatayı veriyor ama normal masaüstündeki kisaltmayi açınca açıyor, yeni yukledim böyle kalıyor.
Yardimci olabilir misiniz? Minecraft falan açılıyor. DirectX 11 falan bütün driverlari yükledim PC'ye formattan sonra.

Eki Görüntüle 1059218

Eki Görüntüle 1059218

Eki Görüntüle 1059218
Knk senin için kaydoldum ilk olarak bilgisayarıma gir sonra riot games gir league of legends gir az aşağı in leagueclient leagueclient leagueclientUxrender var bunların hepsine özlellikler diyosun uyumluluktan win 7 yap düzelir

Kanka senin için kaydoldum ilk olarak bilgisayarıma gir sonra Riot Games gir League of Legends gir az aşağı in leagueclient leagueclient leagueclientuxrender var bunların hepsine özlellikler diyorsun uyumluluktan Windows 7 yap düzelir.

Aga bu sorunu çözdüm, ekran kartı driverini sikip tekrar yükledim düzeldi.
Teşekkürler yine de.

Eki Görüntüle 1059218

Bende bu sorunla karşılaştım nasıl çözdün acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı