Windows 8.1'de "Unable to load LTMsg.dll" hatası

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben dün oyun oynarken hiçbir sorunu yoktu fakat bugün oyunu açmaya çalıştığımda LTMsg.dll hatası aldım. Tam olarak şöyle yazıyor: "Unable to load LTMsg.dll" şeklinde yazı yazıyor. Ne yapmalıyım? System32'nin DLL'sini değiştirdim oyunun dosyasının DLL'sini değiştirdim, oyunu silip tekrar yükledim, sistemi geri yükleme yaptım fakat yine de düzelmedi.
Şu an Windows 8.1'in ISO dosyasını indiriyorum format atacağım veya dosyalar silinmeden sıfırlama yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elle DLL atmışsınız, yapılmaması gereken belki de tek şeyi yapmışsınız. Format atarsanız sorun çözülecektir. Windows'un da sıfırlama aracı bir şey yapamayabilir.

Elle DLL atmışsınız, yapılmaması gereken belki de tek şeyi yapmışsınız. Format atarsanız sorun çözülecektir. Windows'un da sıfırlama aracı bir şey yapamayabilir.

Hocam YouTube'dan birkaç Videolarda öyle gösteriyordu bende denemek istedim maalesef olmadı. Peki bunun başka zararı var mıdır?

Arkadaşlar format attım yine de sorun çözülmedi. Daha sonra oyunun resmi sitesine girdim ve yorumlarına baktım oyunda genel olarak sorun varmış. Yani sorun bende değil oyundaymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı