Windows 8.1'den 10'a Yükseltmeli mi ?

MonsterGame

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba.
Benim işletim sistemim Windows 8.1 ve Win10'a geçmeyi çok istiyorum. Sizce geçmeli miyim?Bilgisayar hızlanıyor mu? Bunları öğrenmek istiyorum ama asıl sorum şu olacak: şuan bilgisayarda çok fazla önemli dosya ve oyunlar programlar var eğer windows 8.1 den 10'a geçersem bu programlar oyunlar falan gider mi cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle geçmelisiniz. Windows 10 daha güncel sürücüler kuruyor ve daha güvenli bir işletim sistemi. Ayrıca yeni güncelleştirmeler bu işletim sistemine geliyor.

Yükseltme yaparken aynı dildeki sürüme geçerseniz her şeyiniz korunuyor. Windows zaten size bunu soruyor. Buyrun:

Windows 10 Yükseltme Rehberi - Technopat

Ben babamın pc kullanıyorum kendisi biraz eski kafa. Bilgisayarı aldığında win7 vardı şimdi 10 var diyorum boşver diyor. Bende çok istiyorum ama... :D

NVIDIA kullanıyorsanız Win 10 driverlarında bazı problemler yaşayabilirsiniz zira eski driverları kuramıyorsunuz. Onun dışında Win 10'un öncülüne göre ciddi bir eksiği, benim bildiğim kadarıyla yok. İhityaç duyduğunuz spesifik bir programda uyumsuzluk varsa(mesela program sırf 32 bit destekler sizde 64 bit Windows vardır) sanal makine ile bunu aşmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca oyuncu olduğunuzu varsayıyorum, oyun oynayan biriyseniz ve yeni oyunları da oynuyorsanız Windows 10'a geçmeme gibi bir seçeneğiniz yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı