Windows 8.1'den Windows 10'a Geçilir mi?

Windows 8.1'de kal stabil oluyorsa o zaman.

Kesinlikle ve kesinlikle W8.1 daha kararlı çalışıyor.
@goldmobile W10'a geçtikten sonra açılış hızına ve sistemdeki anlamsız disk kullanımına dikkat edecek olursan ne demek istediğimi anlarsın. SSD olmadan 6.7 saniyede açılan sistemim var. W10'da bu süre 9-10 saniyelere ulaşıyor. W10 ilerde daha kararlı olacaktır fakat o zaman bugün değil.
Kararını W8'den yana kullanmalısın.

Kesinlikle ve kesinlikle W8.1 daha kararlı çalışıyor.
@goldmobile W10'a geçtikten sonra açılış hızına ve sistemdeki anlamsız disk kullanımına dikkat edecek olursan ne demek istediğimi anlarsın. SSD olmadan 6.7 saniyede açılan sistemim var. W10'da bu süre 9-10 saniyelere ulaşıyor. W10 ilerde daha kararlı olacaktır fakat o zaman bugün değil.
Kararını W8'den yana kullanmalısın.
Bilgisayarımın başlangıç hızı iyi performansıda güzel sıkıntı yaşamadım. PC'ye göre değişiyor. Eski bilgisayarım windows 8.1'e ve windows 10'a geçinde %100 disk sorunu oluyordu. Windows 7 yarıyordu ona. Arkadaşımın bilgisayarıda windows 7'de kasıyordu XP'ye geçti. Sizin anakart windows 8 uyumlu demiş zaten sitesinde.

@Silinen üye Buradaki sorun 8.1 ve 10'un disk konusunda 7'ye göre daha fazla kullanılmasıdır. Fakat benim sistemimde 8.1 disk kullanımı açısından hem W10 hem de W7'ye göre daha kararlı çalışıyor. Her bilgisayarda her sürüm aynı kararlılıkla çalışmayabiliyor. Konu sahibi arkadaşın her iki sürümü de denemesi gerekiyor.

@Silinen üye Buradaki sorun 8.1 ve 10'un disk konusunda 7'ye göre daha fazla kullanılmasıdır. Fakat benim sistemimde 8.1 disk kullanımı açısından hem W10 hem de W7'ye göre daha kararlı çalışıyor. Her bilgisayarda her sürüm aynı kararlılıkla çalışmayabiliyor. Konu sahibi arkadaşın her iki sürümü de denemesi gerekiyor.
@Kontrol Haklısın konu sahibi arkadaş denesin. Bilgisayardan bilgisayara değişiyor sürümler. @goldmobile temiz kurulumla dene birkaç gün test et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı