Windows 8.1'den Windows 10'a Upgrade Yapmak

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Recep Baltaş'ın bir video'da bunun ücretsiz geçebilme ihtimali olduğunu söylediğni duydum. Ben şu anda orjinal 8.1 kullanmıyorum, eğer bu doğrulanırsa, direk Windows 10 satın almak yerine 8.1 alıp ücretsiz upgrade yapabilme gibi bir şey olabilir mi? Yoksa bu duyuru yapılmadan öncesi için mi geçerli olacak sadece? Çünkü Windows 8.1 key'ini ucuz fiyatlara temin edebilme şansım var kendim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha herhangi bir şey söylenmedi Microsoft tarafından. Windows 10'unda fiyatları uygun olacak deniliyor, direkt olarak Windows 10 alırsınız.

Daha herhangi bir şey söylenmedi Microsoft tarafından. Windows 10'unda fiyatları uygun olacak deniliyor, direkt olarak Windows 10 alırsınız.
Fiyatları uygun olabilir fakat aynı oyun key'leri ilk çıktığında pahalı olup sonradan ucuzladığı gibi, Windows 8.1 key'lerini ucuza birkaç key satan sitede görmüştüm. Elbette yeni çıkmasına rağmen Windows 10'da birbirine yakın bir fiyat olursa değerlendiririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı