Windows 8.1'e geçerken product key istiyor mu

J4RBEI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Windows 8.1 SL var. Ben Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal Buradaki iso dosyasının 64 bit olanını indirdim yarın kurulum yapacağım. Kurarken herhangi bir key gerekiyor mu ? Bu videodaki gibi key kullanmadan kurabilecek miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekiyorsa bu keyi kullanacağım;
Kod:
XHQ8N-C3MCJ-XXXXX-XXXXX-XXXXX
Halen geçerli midir ? Şimdiden teşekkürler. @Egemen @Recep Baltaş @Murat5038 @son_goku

Son düzenleyen: Moderatör:
Single Language'den Pro sürüme geçmek istiyorsanız USB üzerinde şu işlemi yapmanız gerekiyor farklı olarak.

Aşağıdaki linkten dosyayı indirin. USB sürücünün içindeki sources klasörünün içine kopyalayın.

ei.cfg — Yandex.Disk

Key'in ilk iki anahtarı verilmiş konuda senin de gördüğün gibi. Kalanını öğrenmek için Google'a yazıp ordan bulacaksın tamamını. Anahtarın tamamını paylaşamayız.

Anahtarı öğrendim. Bilgisayara virüs bulaştı bir türlü kaldıramadım. Temiz kurulum yapacağım. Yükselt demeyeceğim. Attığınız linkteki dosya o zamanda işe yarar mı ? @Egemen

SL sürümününden kurtulup PRO sürümüne geçebilmen için zaten sana verdiğim o dosya. USB'nin içindeki dediğim klasöre atacaksın. Kurulum esnasında Google'dan öğrendiğin anahtarı girersin.

Şu an çok rahatladım. Bilgisayara portal sepeti bulaştı. Silmeye çalışırken kayıt defterine biraz müdahale ettik. Bilgisayar beter oldu. Dedik tertemiz kurulum yapalım. En sonunda siteden indirdim. Yarın bir tane 8 GB lik USB alıp kuracağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı