Windows 8.1'e geçmekte acele ettim, Windows 8'e dönmeli miyim?

ofpistan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci -
İyi forumlar arkadaşlar, bir kaç gün önce açtığım konuda yeni bir notebook alacağımı ve kararsız kaldığımı söylemiştim.
En sonunda Dell almaya karar verdim sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. İlk iş service tag'ini alıp 8.1 driverlarını indirmek oldu.
Ürün içerisinde Windows 8 Single Language yüklü geldi, önce aida64 yükleyip ürün içindeki orjinal key'imi bir kenara aldım.
Sonrasında vakit kaybetmeden Windows 8.1 Pro ile temiz bir format atıp hdd bölümlemesi yaptım :) Sorun sanırım burada, Windows 8.1 Pro key'imi kabul etmedi. Windows 8.1 Single Language mi yüklemeliyim yoksa Windows 8 Single Language'e dönüp (recovery partion'ı uçtu gitti tabiki) market üzerinden mi indirmeliyim?

Güncelleme ile Win 8.1 e geçmek varken neden Pro sürümünü indirdiniz ?

Kurulum DVD'si ile Windows 8 i yükleyip, güncelleştirme yolu Win 8.1 e geçiniz.

HDD'yi komple biçimlendirmek daha iyi olur sandım yanlış düşünmüşüm :)
Dediğiniz gibi yapacağım teşekkür ederim.

Senin alet Windows 8 gittin Pro versiyonu kurdun, Microsoft baba bunu yer mi? :)

Yemez :D Single Language bulamadım. Mecbur lisanssız 8.1 kullanmaya devam :)

Önceki mesajımda Single Language versiyonunu yükleyip elimdeki keyi kullanacağımı ima etmiştim fakat, Single Language versiyonu elimde yokmuş. Normal Windows 8 64 bit yüklesem keyi'imi kullansam geçerli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı