Çözüldü Windows 8.1'e Microsoft Edge nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat.xx56

Centipat
Daha fazla  
Linklere basınca bu sayfalara yönlendiriliyorum. Nasıl bu tarayıcıyı indirebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Hocam bende 8.1 kullanıyorum bende kendisi otomatik olarak yükledi sizde yüklemedi mi?

Hocam evet 1 2 yıl önce yüklüydü ama bir hata yapıp silmiştim nedeni sanırsam kullanmadığım içindi. Şimdi en az RAM harcayan tarayıcı olduğunu öğrendim.

Nasıl oluyor bilmiyorum ama sorgulamayacağım oldu çok teşekkür ederim :)

Hocam evet 1 2 yıl önce yüklüydü ama bir hata yapıp silmiştim nedeni sanırsam kullanmadığım içindi. Şimdi en az RAM harcayan tarayıcı olduğunu öğrendim.

Nasıl oluyor bilmiyorum ama sorgulamayacağım oldu çok teşekkür ederim :)

Microsoft Edge indir diye aratınca direkt aşağıdaki sayfa geliyor zaten hocam. İsaretledigim kısımdan ise Windows 8.1 vs. için olan sürümleri bulursunuz. Bağlantıyı da buradan aldım.

1688756828151.png

Microsoft Edge indir diye aratınca direkt aşağıdaki sayfa geliyor zaten hocam. İsaretledigim kısımdan ise Windows 8.1 vs. için olan sürümleri bulursunuz. Bağlantıyı da buradan aldım.

Eki Görüntüle 1852343

Hmm bende göstermedi dostum. Saçma gelebilir ama Deneme sürümü bittiğinden dolayımı acaba?
Herifler Ocağın 1'den beridir bildirim yolluyorlar ev sahibinin kiracıyı çıkardığı gibi "Deneme sürümünüz sona ermiştir" diye şuan ne hikmetse chromede yine göstermiyor :D neyse iyi sosyaller

Geri
Yukarı