Windows 8.1'e nasıl formatsız geçebilirim?

`PlanB.W4SiLi.+

Centipat
Ben Windows 8.1 kullanıyordum gayet memnundum format için bilgisayarcıya verdim. Windows 10 yüklemiş formatsız Windows 8.1'e nasıl dönebilirim? Windows 10 gibi bir aracı yok mu bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 8.1 kullanıyordum gayet memnundum format için bilgisayarcıya verdim. Windows 10 yüklemiş formatsız Windows 8.1'e nasıl dönebilirim? Windows 10 gibi bir aracı yok mu bunun?
8.1'den 10'a formatsız geçmek için araçlar var ama tam tersi mümkün değil diye düşünüyorum. Önemli olan dosyalarınızı yedekleyip öyle format atabilirsiniz.

yazım yanlışı nedeniyle engellendim yazamadım burdan yazıyorum ilk öncelikle ben need for speed most wanted 2 (2012) oynuyorum windows 8.1 de 60 fps de hiç kasmadan oynarken ve pc normal kullanımdada hiç donmadan kullanıyodum windows 10 a geçince hafiften droplar oluyor vee need for speed most wanted da 60 fps alırken 50 fps almaya başladım şimdi neden windows 8.1 tercih ettiğimi anlamışsındır ve sadece bu oyunda olmuyor çoğu oyunda bunu örnek olarak verdim sürüm güncel güncel diyorsunuz windows 10 yükleyin diyorsunuz asıl ne var bu windows 10 da onu anlamıyorum performans kaybından başka bişey yapmıyor

Geri
Yukarı