Windows 8 Açılmıyor

Ali Ökten

Hectopat
Metro arayüzü gelicekmiş gibi hoşgeldiniz yazıyor, sonra siyah ekran geliyor. Ne speedmonitor programım görünüyor, ne mouse, ne bi tuş. Hiçbiri çalışmıyor. Windows 8 dvdsinden önyüklemede yapamıyorum. Ne güvenli mod, ne başlangıç onarma hiçbiri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky internet security 2013 ve removal tool, evet crackli windows 8 activitor 2.5 .

Boşuna bu tür korsan işlere girişmeyin demiyoruz.

Yeni bir Windows 8 kurulumu yapın. Yaparken yükseltmeyi seçin, en azından uygulamalarınız korunmuş olur. İlla crack yapmak istiyorsanız da https://www.technopat.net/forum/sistem-araclari/28949-microsoft-toolkit-2-4-9-a.html burada belirtilene göz atın.

Kaspersky içinde şunu belirteyim. Satın almayacaksanız ücretsiz bir AV kurun. Avira Free, Avast! Free gibi. Hem bu tür cracklerle uğraşmazsınız hem daha güvenli koruma sağlar.

Ben zaten windows 8 kurulumu yapamadım, bilgisayarımdaki windows 8 iso dosyasını nero express le açarak direk dvdye yazdım. Sonra yeniden başlattım, cdden boot etmeye ayarladım ama önyükleme yapmadı.

Öyle bir denk geldi ki flashlarım yok şuanda. Zaten pcde açılmıyor, nasıl flasha atıcam.

Verdiğim konu linkindeki gibi. Başka bir bilgisayardan atın mümkünse. Bu arada forum kurallarında belirtilen yazım kurallarına uyun. Devamı halinde ceza alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…