Windows 8 Açılmıyor

Ali Ökten

Hectopat
Metro arayüzü gelicekmiş gibi hoşgeldiniz yazıyor, sonra siyah ekran geliyor. Ne speedmonitor programım görünüyor, ne mouse, ne bi tuş. Hiçbiri çalışmıyor. Windows 8 dvdsinden önyüklemede yapamıyorum. Ne güvenli mod, ne başlangıç onarma hiçbiri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna bu tür korsan işlere girişmeyin demiyoruz.

Yeni bir Windows 8 kurulumu yapın. Yaparken yükseltmeyi seçin, en azından uygulamalarınız korunmuş olur. İlla crack yapmak istiyorsanız da https://www.technopat.net/forum/sistem-araclari/28949-microsoft-toolkit-2-4-9-a.html burada belirtilene göz atın.

Kaspersky içinde şunu belirteyim. Satın almayacaksanız ücretsiz bir AV kurun. Avira Free, Avast! Free gibi. Hem bu tür cracklerle uğraşmazsınız hem daha güvenli koruma sağlar.

Ben zaten windows 8 kurulumu yapamadım, bilgisayarımdaki windows 8 iso dosyasını nero express le açarak direk dvdye yazdım. Sonra yeniden başlattım, cdden boot etmeye ayarladım ama önyükleme yapmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı