Çözüldü Windows 8 Başlangıçta Program İsimli Yazılım

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Msconfig'i açtım çalıştır'dan fakat yanlış birşey yaparsam diye cesaret edemedim. Bana hangi seçenekleri işaretleyeceğimi söylerseniz daha iyi olur. Diğer dediklerinizi yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios'u güncelledim. Önyüklemeyi dediğiniz gibi yaptım. Fakat bios güncellendimi emin değilim. Boot ederken birkaç kez kapanıp başka ekranlar geldi. En sonda da update edildi filan yazmadan kapandı bir anda. Biraz bekledim açılıcak mı diye açılmadı.

Birde ekteki resimde Program adı 2 tane. Birde tanımadığım birkaç program daha var.
@Murat5038

Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Sürümü kontrol ettim yüklediğimle aynı yani 617.
O program yazanlar sıkıntılı değilse ve bilgisayarda ki işler yolundaysa konuyu kapatabiliriz. Teşekkürler ilginiz için.

Laptop Fanı Son Hızda Çalışma Sorunu Birde eğer vaktiniz varsa bu konuya bakabilir misiniz? @Murat5038

Sürümü kontrol ettim yüklediğimle aynı yani 617.
O program yazanlar sıkıntılı değilse ve bilgisayarda ki işler yolundaysa konuyu kapatabiliriz. Teşekkürler ilginiz için.
O zaman bios yüklenmiş.
Laptop Fanı Son Hızda Çalışma Sorunu Birde eğer vaktiniz varsa bu konuya bakabilir misiniz? @Murat5038
Bu hız sorunu bios güncelledikten sonra mı başladı? Buna kesin yanıt verirseniz çözüm basit gibi. Açtığın konuda söylenenlerle alakası yok. Eğer bios güncellendikten sonra bu durum oldu ise bios default yapın save yapın yazmıştım. Yaptı ve hala sorun varsa bir üst modelin firmwaresini yüklemen lazım.

Hayır o çok önceden olan bir sıkıntı. Bios'u güncellememle alakası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı