Windows 8 Driver Problemi

Hakan Tatar

Hectopat
Arkadaşlar Windows 8'i dün kurdum gayet kullanışlı memnunum fakat anakartım desteklemiyor bazı driverları.

Anakart modelim : MSI Z77A-GD55 kendi sitesinden indirdiklerim de işe yaramadı. Live uptade 5 de sadece indiriyor ancak kurulum yapmıyor.

Kısaca driverlarda problem yaşıyorum. Yeni SSD siparişi verdim geldiğinde işletim sistemini ona kurucam. Acaba Win7 Ultimate mi kurmam gerekiyor ?

Arkadaşlar Windows 8 ' i dün kurdum gayet kullanışlı memnunum fakat anakartım desteklemiyor bazı driverları

Anakart modelim : MSI Z77A-GD55 kendi sitesinden indirdiklerim de işe yaramadı live uptade 5 de sadece indiriyor ancak kurulum yapmıyor

Kısaca driverlarda problem yaşıyorum yeni SSD siparişi verdim geldiğinde işletim sistemini ona kurucam acaba Win7 Ultimate mi kurmam gerekiyor ?

Hangi driverlar da sorun yaşıyorsun ? Onları yazsaydın iyi olurdu.

Realtek Ses kartında şuanda sıkıntı var internetten indirdiklerimde bir şey değiştirmiyor.
Ağ bağdaştırıcısında driver sorun vardı onu hallettim bide sata control gibi teknoloji driverları var ve eskiden click bios 2 ve control center gibi uygulamalar türkçeydi şimdi ingilizce oldu

Sorun Windows 8'de değil sizde. Hep diyoruz ankart CD'sinden veya sitesinde sürücü indirmeyin diye. Windows 8 zaten varsayılan olarak bütün sürücüleri kuruyor. Diğer sürücüleri de o parçayı üreten firmanın sitesinden indirmek gerek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı