Windows 8 Etkinleştirme Sorunu

denizmavisi274

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toshıba'nın setallıte p875 modeli olan notebooku fabrika ayarlarına çevirdim. Fakat fabrika ayarlarına çevirdikten sonra alttaki resimde görülen sağ alttaki hata çıktı. Bu hata windowsun etkinleşmediğinden kaynaklanıyormuş. Bende microsoftu arayarak etkinleştirmek için bir numara verdim fakat sistemde kayıt olmadığını söylediler, bu ürünü ben başka nasıl etkinleştirebilirim acaba?

3 (721 x 381).jpg

Laptopun altında windows seri nosu varsa onu kullan etkinleştirmek için.

İyigünler arkadaşlar cezalı olduğum için cevap yazamadım kusura bakmayın. Arkadaşlar bilgisayara defalarca güncelleme yaptım. Microsoftu telefon ile etkinleştirme için aradım etkinleştirme başarısız dedi. Yani ne yaptıysam çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Fabrika ayarlarına çevirdikten sonra bir nevi recovery yaptıktan sonra key istemesi ve etkinleşmemesi garip.
Üstte arkadaşların dediklerini ve Microsoft telefon ile de bu sorunu çözemediysen, aldığın yer ile irtibata geçip servise gönder.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı