Windows 8 Format Sorunum Var

MersinLy33

Hectopat
Selamlar, benim bir sorum olacaktır. Windows 8 kurdum. Yalnız masaüstü resmi ve iexplorer'in geçmişi silinmiyor. Bilgisayarı formatlamama rağmen yavaş çalışıyor, donmalar oluyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Donma sorununun birçok nedenleri var ama sende ne tür bilmiyorum. Yerel disk c'ye formatı attığından emin ol eski dosyalarda virüs olabilir c'ye format atmadıysan .

İnternet Explorer değilde Chrome 'yi öneririm geçmişi rahat siliniyor hem hızlıda . İnternet Explorer tarayıcısındada donma olabilir.

Donma sorununun birçok nedenleri var ama sende ne tür bilmiyorum. Yerel disk c'ye formatı attığından emin ol eski dosyalarda virüs olabilir c'ye format atmadıysan .

İnternet Explorer değilde Chrome 'yi öneririm geçmişi rahat siliniyor hem hızlıda . İnternet Explorer tarayıcısındada donma olabilir.

Windows 8'de İnternet Explorer'da hiç bir sorun yok. Arkadaşımızın indirdiği Windows 8 sürümünde bence problem var. Sitede ki konuda ki olan bağlantıdan indirsin, tamamen sorunsuzdur. Evde 3 adet bilgisayarımda sorunsuz olarak kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı