Windows 8 için olan AMD sürücüsü Windows 10'da kurulur mu?

ozan şahin

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Benim ekran kartım AMD Radeon HD 4830 ve driverını indirmek istiyorum ama AMD'nin sitesinde en son Windows 8 var, benim işletim sistemim Windows 10. Ne yapabilirim?

Bakabilirsiniz hocam. Yardımcı olabilir.

Deneyebilirsin, hatta beta sürümler de başarı olabiliyor. Daha çok 8.1 driverini kurmuştum başarılı olmuştu. Win10 için olan sürüm de vardı kurdum ama 8.1 daha sorunsuz çalışmıştı. Denemek lazım.

Deneyebilirsin, hatta beta sürümler de başarı olabiliyor. Daha çok 8.1 driverini kurmuştum başarılı olmuştu. Win10 için olan sürüm de vardı kurdum ama 8.1 daha sorunsuz çalışmıştı. Denemek lazım.
Kurdum win 8 i çalıştı hatasız ama ayar yapamıyorum. Sadece işte Cpu hızı felan var normalde overclock vb. Ayarlar yapılıyor ama bunda öyle şeyler yok

CPU hızı ve overclok ile işin yok senin, amacın ekran kartını aktif çalışır bir şekilde kullanmak. O ekran kartına dediklerin zor zaten, MSI afterburner kurup (destekliyorsa) ufak ayarlamalar yapabilirsin, çok ufak ama. Not: aşırı değerler kartı bozabilir, mesuliyet kabul edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı