Windows 8 İnternet Olmasına Rağmen Ünlem İşareti Sorunu

beyoglu4507

Decapat
İnternetim var, giriyorum sorun yok da ilk defa başıma geliyor, çok da can sıkıyor. WiFi'de ünlemi bir türlü kaldıramadım. Bilgisayar yazılım konusunda bilen veya uzman olan arkadaşlarım bu konuda bana çözüm için bilgi verirseniz sevinirim. Daha önce hiç böyle bir sorun yoktu, telefonu laptopa bağlıyorum ünlem işareti var ama internete giriyorum, evdeki modemden giriyorum yine ünlem işareti var ama internete giriyorum. Windows-8 - 64 bit kullanıyorum.

367866

Tıklayıp sorun neymiş öğrenin.
Abi sorun neymiş tanımlanamıyor. İnternete giriyorum aslında ama ünlem işareti kalkmıyor. Telefonun internetini laptopa bağlıyorum onun ağına da ünlem işareti veriyor, daha önce Windows 10 kullanıyordum. HP Pavilion sleek book 15 laptopum Windows 10 biraz ağırladı ben de Windows 8 işletim sistemi kurdum. Acaba yanlış yapılandırılmış driverlardan olabilir mi?

Bu aracı indirip çalıştırın:

Sonra Windows'u yeniden başlatın. Sorun devam ederse soldan bağdaştırıcı menüsüne girip oradan ekran görüntüsü paylaşın.

Bu aracı indirip çalıştırın:

Sonra Windows'u yeniden başlatın. Sorun devam ederse soldan bağdaştırıcı menüsüne girip oradan ekran görüntüsü paylaşın.
Öözüm için atmış olduğun programı indireceğiz galiba nasıl çalıştıracağımızı ve neler yapmamız gerekeceği linkte var mı abi, yüklemiş olduğumuz dosyalar silinir mi?

Konuda her şey yazıyor, kullanımı çok basit. Dosyalar silinmez.
Tamam sağol abi bakayım talimatları uygulayım sonra ekran görüntüsü atarım size.
Konuda her şey yazıyor, kullanımı çok basit. Dosyalar silinmez.
Teşekkürler mikail abi programı çalıştırdım. windows işletim sistemini tekrar başlattım ünlem kalktı yüksek ihtimal virüs vardı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı