Windows 8 kurarsam, DVD çalışır mı ?

Göksel

Kilopat
Windows 8 kuracağım Burak Abi'nin linkinden. O linkte bir de Loader çıkmış acaba etkinleştirir mi PRO sürümünü ? Bir de Windows 8 kurarsam, DVD çalışır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Loader değil o. Etkinleştirmek için komut satırını (CMD) kullanıyorsun. En fazla 1-2 dakika sürüyor. ''DVD çalışır mı ?'' Derken demek istediğini biraz daha açarsan, yardımcı olabilirim.

Metro çok iyi oldu. Eskiden menüden bir program bulmak için bir sürü uğraşıyorduk ya da bir sürü kısayol yapıyorduk, Rocketdock kullanıyorduk. Şu anda her şey grupladığım gibi, hep aynı yerde. Hatta hangi program için kaç milisaniye sağa kaydırmam gerektiğini de artık ezberlemişim. Yakında gözüm kapalı programları açabileceğim...

Türk insanı yeniliğe kapalıdır... Sorgulamayı, düşünmeyi, araştırmayı sevmez dostum Alex. Ancak komşusu Windows 8 yüklerse ben neden Windows 7 kullanıyorum diye çekemez, o da kurar. Zorlansa da silmez. Altta kalmak istemez....

Ne zaman yeni bir işletim sistemi çıksa boş boş konuşanlar, oyun çalıştırmaz diyenler, Service Pack bekleyin diyen bi güruh çıkar ortaya... İşte bizim işimiz de bu internet kafecilerin beynine gerçekleri sokmaya çalışmak...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı