Windows 8 Online Eğitimler

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 8 Uygulama Geliştirme konusunda ön eğitim almak ve uygulama geliştirmeye baslamak için, size özel hazırlamış olduğumuz eğitim kayıtlarını izleyebilirsiniz.
Bugünden Windows 8 Uygulaması Geliştirmeye Başlamanın Avantajları;
Milyonlara ulaşma: Windows 8 önümüzdeki sene Türkiye’ de 4 milyonun üzerinde, tüm dünyada ise yüzmilyonlarca Windows kullanıcısı ile uygulamanızı buluşturma şansını geliştiricilere sağlayacak.
En ön sırada yer alma: Windows 8 Mağaza’ da fikir ve uygulamalarıyla Türk geliştiricileri ilk ve en ön sırada yer alabilecek.
Microsoft desteklerinden faydalanılabilme: Windows 8 çıkmadan ücretsiz eğitim, ücretsiz Windows 8 Uygulama Mağazası üyeliği ve ücretsiz uygulama kalite testinden faydalanılabiliniyor.
Teknik destek: Microsoft Türkiye programına kaydolan ve geliştirmeye başlayanlara Microsoft’un duyuracağı tarih ve saatlerde geliştiriciler ister Microsoft ofisinde isterse de ofis/evde sorularına ücretsiz danışmanlık sağlayarak, teşvik ediyor.
Uygulamaların tanıtımı: Geliştiriciler Windows 8 lansmanı öncesi uygulama geliştirip, mağazada yayınladığı taktirde Windows 8 lansmanı esnasında ‘Lansman Uygulamaları’ arasında yer alabilecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…