Satılık Windows 8 Pro 64 Bit DVD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4454

Kilopat
Makaleler
2
Wındows 8 pro dvd elimde mevcuttur. Lisansı kullanılmamıştır. Vatan bilgisayar faturalıdır. 29/09/2013 tarihinde alınmıştır. Elinizde orjinal olmayan wındows 8.1.1 pro varsa, bu ürünün lisansıyla orjinalleştirebilirsiniz. ( yönetici komut dosyasını açıp ''slmgr.vbs -ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx'' (x olan yerler ürün anahtarı olacak) yazıp enter'a bastığınızda orjinal olur. Çok kolaydır. Bunu benim başka bir tane orjinal wındows 8 pro dvd'imden biliyorum ve hep öyle lisanslıyorum. Not: yükseltme lisansı değildir. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Orjinal lisanslı dvd'dir.

Wındows 8.1 pro'ya o kadar para vereceğinize bendeki ürünü alın daha mantıklı. Kesinlikle şüpheniz olmasın tamamen orjinal bir dvd ve vatan bilgisayar faturalıdır. Değerinin yarı fiyatına satıyorum.
Fiyat 180 TL'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skype yada başka biryer den nasıl ulaşabilirim size. Ve fiyat en son kaç olur.

Yarın musaitsen alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam key değil benimki oem ürün. Kutulu bir ürün. Key her türlü uygun fiyata bulunur. Oem alıcılara ayrıca Windows 9 ücretsiz dağıtılacak. Bir daha böyle çöp oluşturmayın.

Yarın musaitsen alabilirim.
Hocam (silindi) adresinden ulaşın yardımcı olayım.

İlan güncel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…