Windows 8 Pro Orijinal Link Verebilir Misiniz?

• Konuyu başlatan Macit Ceylan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Macit Ceylan

Ziyaretçi
Ya Recep abi Windows 8.1 64 bit indirdik de n'oldu tekrar Windows 7 ye döndüm. Aktivasyonu yok ne yapayım ben onu ön izlemeden başka bir şey değil. En azından Windows 8 sınırsız aktivasyon var. Lütfen bana Windows 8 pro 64 bit orginal link verebilir misin?
(Hem konu hem de cevap yaptım ama çok sıktı bu muhabbet beni Windows 8'i istiyorum artık) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kardeşim yazıyı okumadın heralde win 8.1 etkinleştirme olmadıktan sonra ben napayım onu yaw.

Kardeş ben de XP'den 8.1'e geçtim. Yanlış bilgi vermek istemiyorum ama Microsoft Toolkit 2.4.9 sürümünde 8.1 aktivitasyon işlemi vardı. Bende şuan var ama nasıl olacağını bilmiyorum :S. Şuan bilgisayarım 1 dakika içerisinde masaüstüne geliyor. XP'de 15 dakikada anca 'HOŞGELDİNİZ' yazısına geliyordum. Güncel sürüm her zaman en iyisidir. Ama yine de istersen ;
http://leechturk.com/. Buraya üye ol. Buradan indirebilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Ya kardeşim yazıyı okumadın heralde win 8.1 etkinleştirme olmadıktan sonra ben napayım onu yaw.
https://www.technopat.net/forum/sistem-araclari/28949-microsoft-toolkit-2-4-9-a.html
Ben sordum sen yükle 8.1'i Teamwiever ile hallederiz.

Etkinleştirme kardeşim. Benim windows 7'nin süresi bitti 1 aydır siyah ekrandan başka hiç bir zararını görmedim.

Etkinleştirmeden olur mu ya Microsoft'tan yakalanırsan görürsün, seni isterlerse mahkemeye bile verirler. Microsoft Toolkit 2.4.9 denemedim ama öyle bir şey söz konusu olması mucize Microsoft bu kadar basit değil. İşletim sistemi etkinleştiriyorsun ya. Skype ile de denedim olmadı. The miller Linux çekirdekli işletim sistemi nedir?

Hem illegal kullanıp hem de "Recep 8.1 indirdik de noldu." demeye hakkın yok bence. Arasan internette illegal dolu link bulursun ve forumda illegal paylaşımlar yasak ki böyle durumlar forumlara ceza olarak bile yansıyabiliyor, konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı