Windows 8 Recovery ISO Dosyaları

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 8 bozulduğunda komple 3 GB'lık ISO dosyasını USB ya da DVD'ye yazmak zorunda değilsiniz. 200 MB'lık kurtarma ISO'ları ile açılışı onarabilirsiniz.

Windows 8 Recovery Disklerini DropBox'a upload ettim:

ISO dosyalarını USB belleğe atmak için Rufus kullanabilirsiniz.

NOT: Microsoft dosyaları silebilir, indirip başka yerlere Upload ederseniz minnettar olurum.

Son düzenleme:
@Recep Baltaş Bey Merhaba;
Bu vermiş olduğunuz kurtarma ISO dosyasını Note 3'e indirip telefonu bilgisayara bağladığımda USB gibi işlemi gerçekleştirebilir miyim? Telefonum bir zarar görür mü? Çünkü şu an bulunduğum yerde ulaşabileceğim başka PC bulunmamaktada.

Biraz araştırdıktan sonra saçmaladığımı fark ettim. Biçimlendirmeden USB gibi kullanamam. Bu siteyi ve YouTube kanalınıza bayılıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bilgisayar, donanım, işlemci hakkında çok şey ögrenmemi sağladı. Daha bilmediklerimi de ögreniyorum sayenizde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Link patlak usta acil lazım hala varsa bir yere upload edebilir misin tekrardan.

@Recep Baltaş Hocam kolay gelsin 32 Bit'lik kurtarma lazımda linkler bozulmuş yenileme durumunuz ya da alternatif site varsa yardımcı olabilir misiniz şu anda kullandığım Win 8 64 Bit 32 Bit'e olmadı 32 Bit kurtarma lazım. Kolay Gelsin.

Geri
Yukarı