Windows 8 Single Language 64-bit ISO Dosyası

• Konuyu başlatan UKMan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 30B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
U

UKMan

Ziyaretçi
Merhaba,
Ben 2013 tarihinde Windows 8 Single Language 64-bit önyüklü bilgisayar aldım ve bir hata yaparak Windows 7 Ultimate yükledim üzerine, şimdi ise tekrar Windows 8 Single Language 64-bit yüklemek istiyorum fakat internette orjinal iso dosyasını bulamadım sizden yardımlarınızı bekliyorum.

Not: ISO dosyası kesinlikle orjinal olmalıdır üzerinde en ufak oynama yapılmamalıdır.

Single Language üzerinde ufak da olsa oynamalar olabiliyor. Verilen linktekini deneyebilirsin.

Ben de Windows 8 Single Language 64-bit 'in Ürün Anahtarı bios içinde gömülüymüş o yüzden orjinal istiyorum veya herhangi bir windows 8 sürümünde bu ürün anahtarını kullanabilir miyim ?

Başka sürümde kullanamazsın. Mutlaka Single Language olmak zorunda.

Peki ürün anahtarımı Microsoft 'a girerek indirebileceğim yer varmı çünkü tamamen orjinal olmasını istiyorum.

Türkçe olarak yok. Yukarıda linkte verilen yine en iyilerinden.

Peki ben bilgisayarımı aldığımda Windows 8 Single Language 64-bit 'di Windows 8.1 Single Language'yi biosa gömülü ürün anahtarımdan kullanabilecekmiyim ?
Birde dosyaların orjinalliğini doğrulayabileceğim yer var mı ?

Kullanabilirsin. Hash değerini paylaşmış zaten hazırlayan arkadaş konuda. İnternetten bakıp doğrulayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı