Windows 8'den 7'ye Geçtiğimde Ürün Anahtarımı Kullanabilir Miyim?

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bilgisayarı aldığımda içinde Windows 7 yüklüydü. Ben Windows 8' e geçtim. Şayet tekrar Windows 7' ye dönmek istesem, laptobun altındaki ürün anahtarıyla tekrar 'orjinal' olarak etkinleştirebilir miyim ? Yoksa tek kullanımlık olduğu için bir daha kullanamaz mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ürünün dvd'si varsa oradan yüklersin yoksa birebir özellikte olan versiyonunu (home basic -home premium , vs) neyse aynısıyla elindeki ürün anahtarını kullanarak yüklersin.

Konusu açılmışken hazır bende sorayım. Ben bilgisayarı aldığımda içinde Windows 7 yüklüydü. Ben Windows 8' e geçtim. Şayet tekrar Windows 7' ye dönmek istesem, laptobun altındaki ürün anahtarıyla tekrar 'orjinal' olarak etkinleştirebilir miyim ? Yoksa tek kullanımlık olduğu için bir daha kullanamaz mıyım ?
Herhangi bir problem olmaz. Eğer sorun çıkarsa Microsoft ile iletişime geç. En kötü Loader kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı