Windows 8'den Windows 10'a geçilir mi?

MuhooKs

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Windows 8 çıktığından beri kullanıyorum, bayağı alıştım kısacası. Windows 10 kullanan arkadaşlar sizce geçmeli miyim? Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçme her gün yeni bir sorunla karşımıza geliyor. Bugün ki güncellemeden sonra fotolarım açılmıyor.

Geçmelisin Hem güncel Hem de stabil bir işletim sistemi ayrıca DX12 destekliyor.

Ben de eskiden 8.1 kullanıyordum. 10'a geçene kadar en iyisi diyordum ancak Windows 10 gerçekten efsane.

Windows 8 çıktığından beri kullanıyorum, bayağı alıştım kısacası. Windows 10 kullanan arkadaşlar sizce geçmeli miyim? Neden?
Bence geç atik güncel güvenli bir sistem ayrıca windows 8'in temel desteği bitti. Yazılımlar oyunlar bile windows 10'a göre yapılıyor.

Bazen sorunlar ortaya çıkabiliyor fakat yine de hem tasarım, hem stabilize, hem de performans olarak bence en iyisi Windows 10. Tavsiye ederim.

Bugüne kadar 8 kullanıyor olman hata. Arada kalmış bir sürüm. Windows 10 ile microsoft kendine çok çeki düzel verdi. Çok şey düzeldi. Temiz kurulum yap yükseltmeler şişme yapabiliyor. Güncellemeleride aç gönül rahatlığıyla kullan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…