Windows 8'den Windows 10'a Geçmek

Lokman oner

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1'den Windows 10'a geçmek istiyorum. Eğer ben bu yükseltmeyi yapar isem C-D diskimdeki dosyalarım silinir veya geçtiğim an benden key ister mi? Bende Windows 8.1'in orijinal kendi keyi var. Bu Windows 10'da geçerli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'da "A-Z'ye Windows 10'a Geçiş Rehberi" var ben birkaç gün önce bu videoyla Windows 7'den Windows 10'a geçtim hiçbir sıkıntı olmadı.

8 hiç kullanmadım ve beğenmedim. 7 den direkt 10a atlamıştım ilk çıktığında sıkıntılar vardı 7ye geri dönmüştüm şu an düzgün Win10. Key isteyecek evet N11 üzerinden 8-10 liralık keylerden alıp sorunsuz çalıştırabilirsin.8 hiç durulacak sistem değil kesin değiştir.

Artık key istiyor, ayrıca dosyaların silinmez yükseltme yaparsan ama önermiyorum. Microsoft Windows 10'a büyük bir güncelleme yayınladığında veya 7-8'den 10'a yükseltme yapıldığında illa bir yerinde bir problem çıkıyor bilgisayarın. Temiz kurulum öneriyorum.

Tamam ama Windows 8'ini kullanabilir miyim orjinal var da bende?

D'ye yedek yap. C'ye format at. Windows yükledikten sonra Windows 8 key ile etkinleştirebilirsin.

Yanlış Bilgilendirme
Windows 8 keyini Windows 10'da kullanamazsın, N11'den 10-30TL civarı fiyatlara satılan OEM key satın alabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…