Windows 8´e Geçme zamanı geldi mi ?

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhaba arkadaşlar. Windows 7 64 Bit kullanıyorum. Battlefield 3 ve Pes 2013 oynarken oyundan atmalar yaşıyorum. Oyunun ortasında ekran kararıyor ve acayip bir ses geliyor öylece kalıyor bilgisayar.

Sizce Windows 8'e geçeyim mi ? Forumda çok konu okudum Windows 8 ile alakalı. Bazısı memnun bazısı memnun değil gibi. Sadece oyun için geçiş yapmayacağım bilginize. Hem performans, hem de kendimce değişiklik olsun istiyorum. Sistemim yeterli mi ?

Bilgisayar Özellikleri ;

Ram : 4 GB
İşlemci : İntel Centrino 2 İnside (2.53 GHz)
Ekran kartı : ATI Raedon Premıum Graphıcs HD 4650 ( 1GB )

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam. Site de gerekli linkleri buldum hemen indirip kurmaya başlasam iyi olacak sanırım. Ama daha önce hiç format vs atmadım. İndirdiğim dosyayı USB belleğe yazdırıp Boot menüden mi yapacağım ?

Evet. Bu kadar basit. Ben ilk seferde boot menüsüne girmeye üşenip masaüstünden halletmiştim. Sonra Windows.Old dosyasını silmekle uğraştım.

Videoyu dikkatli izle kolayca yaparsın;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam arkadaşlar İnşallah yarın yapmaya çalışırım vaktim olursa. Teşekkür ederim. Durumu buraya yazarım. Hepinize iyi forumlar.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar benim oyunlarım var (Battlefield 3 , Fifa 13 ve Pes 13 ) . Özel bir klasör oluştursam ve (D) dizinine kopyalasam , daha sonra window 8`i zaten (C) diskine kurucaz galiba . Kurulum bittikten sonra Kopyaladığım Oyunları vs sorunsuz bir şekilde kurabilirmiyim ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar dosyayı indirdim herşeye hazırım . lakin iki soru işareti var aklımda . Birincisi, Özel dosyalarımı ve oyun dosyalarını (D)´ye kopyalasam (Windows 8 ´i C dizinine kurucam),kurulum tamamlandıktan sonra tekrar doyalarımı kullanabilirmiyim ? İkinci konu ise daha önce Bilgisayarımı Boot menu´süne almadım hiç. Laptoplarda Boot Menu nasıl aktif oluyor ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Bilgi verebilirmisiniz son yazdıklarım hakkında.

Tamam teşekkür ederim. Peki kopyaladığım o dosyaları (Fifa 13 Setup) tekrar kurabilir miyim ?

O senin inisiyatifine kalmış. İstersen D diskine karışmazsın. Veya D diskinden kırpıp C diskine aktarım yaparsın. Veya tek C diski kullanırsın benim gibi. Sana kalmış bir olay.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı