Windows 8'in üstüne Windows 10 kurulmuş

cheelik

Hectopat
Daha fazla  
İlk kullandığım işletim sistemi bilgisayarla beraber gelen orjinal Windows 8 işletim sistemiydi. Daha sonra bir sorundan ötürü çakma bir windows 8 kurmak zorunda kaldık en sonunda başka bir sorundan ötürü Windows'un herkese açık windows 10 update ini gördüm ve direk windows 8'den Windows 10 a updateledim. Fakat işletim sistemi sanırım windows 8 in üstüne kurulmuş açılırken 2 kere ayrı ayrı Windows yükleniyor sanki o toplar ilk başta hızlı bir şekilde dönüyor sonra ekran gidip geliyor bu sefer toplar takılarak dönüyor. Benim tespitim bu yönde sorunu anlayabilen varsa çözümünü de söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Topların takılarak dönmesi durumu işyerindeki bilgisayarımda var. 10240 yapısında yoktu 10586 yapısında bahsettiğiniz gibi 2 kere toplar dönüyor. Temiz kurulum yapmama rağmen durum devam ediyor. Yazın çıkacak olan Windows 10 güncellemesinde sorun düzelir diye tahmin ediyorum. İki işletim sisteminin aynı anda yüklenmesi gibi bir durum söz konusu değil. Ama içiniz rahat etsin istiyorsanız temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı