Windows 98 için Internet Explorer 6 nereden bulunur?

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi Sosyaller. Windows 98 FE ve SE kullanıyorum. Türkçe olarak Internet Explorer 6 kurulum dosyasını arıyorum ama bir türlü bulamadım. Nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller. Windows 98 FE ve SE kullanıyorum. Türkçe olarak Internet Explorer 6 kurulum dosyasını arıyorum ama bir türlü bulamadım. Nereden bulabilirim?
Buradan indirebilirsiniz.

Hocam sanal makine olarak mı kullanıyorsunuz? Technopat'a girmeniz şaşırtıcı olurdu çünkü.

Hocam sanal makine de mevcut, Intel Inside Pentium 4 işlemcili, 256 MB RAM, 40 GB HDD, ATI Radeon X1550 gibi bir şeydi ekran kartlı PC'de mevcut ama Technopat'a o PC ile girmedim. Ama bir ara girmiştim mesajlarım mevcut eski konularda.

Internet Explorer 6 ile giremezsiniz hocam, sertifika hatası alırsınız. Bazı çözüm yolları olsa da onun yerine Windows 98 destekli güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririm.

Internet Explorer 6 ile giremezsiniz hocam, sertifika hatası alırsınız. Bazı çözüm yolları olsa da onun yerine Windows 98 destekli güncel bir tarayıcı kullanmanızı öneririm.

Ben internette gezinmek için kullanmayacağım ki IE6'yı, Windows Update için kullanacağım. Destek sonuna kadar ne kadar güncelleme varsa kurulsun.

Buradan indirebilirsiniz.

Hocam Türkçe dil kurulum dosyasını sormuştum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı