Windows açıldığında CMD açılıyor

M Utku KURNAZ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 1-2 hafta önce sıfırdan Windows 10 format attım USB üzerinden. İlk başlarda sıkıntı yoktu, sonralar bilgisayar açıldığında CMD hızlı bir şekilde açılıp kapanıyordu. Şimdi ise bilgisayar açılınca CMD açılıyor ve ben kapatmadığım sürece gitmiyor. Buna bir çözüm yolu söyleyebilir misiniz? Artık bu durumdan iyice sıkıldım, tekrar Windows kurmak istemiyorum, birkaç hafta önce üşene, üşene kurmuştum zaten. Ayrıca bilgisayarda yavaşlama var.
Sistemim;
İşlemci: Ryzen 5 2400G.
Ekran kartı: Radeon RX Vega 11 Graphics (APU)
RAM: Corsair Vengeance 2X8.

Ekran görüntüsü 2023-09-13 182325.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsin
Benim sorunum videodaki gibi değil maalesef. Bilgisayar açıldığı zaman cmd otomatik olarak açılıyor ve ben kapatmadığım sürece gitmiyor.

Görev Yöneticisi > Başlangıç kısmında şüpheli şeyler varsa kapat.
Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır'ı aç ve shell:startup yaz.
Çıkan yerdeki şüpheli şeyleri silmeyi dene.

Merhaba. 1-2 hafta önce sıfırdan Windows 10 format attım USB üzerinden. İlk başlarda sıkıntı yoktu, sonralar bilgisayar açıldığında CMD hızlı bir şekilde açılıp kapanıyordu. Şimdi ise bilgisayar açılınca CMD açılıyor ve ben kapatmadığım sürece gitmiyor. Buna bir çözüm yolu söyleyebilir misiniz? Artık bu durumdan iyice sıkıldım, tekrar Windows kurmak istemiyorum, birkaç hafta önce üşene, üşene kurmuştum zaten. Ayrıca bilgisayarda yavaşlama var.
Sistemim;
İşlemci: Ryzen 5 2400G.
Ekran kartı: Radeon RX Vega 11 Graphics (APU)
RAM: Corsair Vengeance 2X8.

Eki Görüntüle 1942789
Hocam Görev zamanlayıcıdan AMD ile ilgili ne varsa silin. AMD'nin görevlerinden dolayı başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı