Windows açılınca ekrana görüntü gelmiyor

lTerminatorI

Hectopat
Daha fazla  
Benim bi tane Casper bilgisayar var. Normalde sağlam çalışıyor oyunlarda falan kasma olmuyor. Ama dün PC açıkken bi yere gittim ekran kapandı (ekran zaman aşımından dolayı) sonra açtığımda ekran kendi kendine gitti. Ekranın ışığı yeşil yanıyordu yani çalışıyordu ama görüntü yok. Ben de kapattım geri açtım bilgisayarı. Ekran Casper yazısında görünüyor 1-2 saniye sonra gidiyor. Bir de hoş geldiniz yazısında görünüyor yine gidiyor ve gelmiyor. Windows başlangıç sesi çalıyor. Neyse ben kasayı açtım ekran kartı ısınmıştı sonra fanını kontrol ettim o da çalışıyordu. Ben VGA çıkışını Onboard karta takınca hiç görüntü gelmiyor. Sorun VGA'da veya ekranda diye düşünüyorum ama bri kere daha aynısı olmustu tıpatıp aynısı. Abim arkadaşına götürmüştü arkadaşı ekran kartını tam takamamışsınız deyip takmış ve olmuştu. Sorunsuz çalışıyordu. Dün de ekran kartını çıkarıp taktım ama nafile. Olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı