Windows açılırken mavi ekran hatası

norther

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar açılırken mavi ekran veriyor. Güvenli mod ve en son çalışan ayarlar ile başlatmayı denedim ama onlarda mavi ekran verdi, başlangıç onarmada işe yaramadı. İşletim sistemi Windows 7 64 bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
En son bilgisayarımdan hard disk hatalarını Onar gibi bir şey yapmıştım ve windows.old dosyasını sildim sonra bilgisayarı actigimda hata onarma olayı çalıştı ama çok yavaş çalışıyordu % 27 de takılı kaldı 30 dk boyunca, bende reset attım sonra hiçbir sorun yoktu oyun felan oynadım yattım ama bugün acilmiyor.

Bu şekilde mi sildiniz? Windows.old klasörünü nasıl kaldırabilirim?
Aklınızda olsun Windows kurarken eskisinden kalıntılar istemiyorsanız formatlayıp kurulum yapın, yoksa windows.old unuz olur....

Sorun ile ilgili olarak Advanced boot options dan disable automatic restart on system failure...seçeneğini seçin ve deneyin bakalım açılıyor mu?

1412360696784.jpg

Söylediğiniz ayarı bulamadım.

Bu şekilde mi sildiniz? Windows.old klasörünü nasıl kaldırabilirim?
Aklınızda olsun Windows kurarken eskisinden kalıntılar istemiyorsanız formatlayıp kurulum yapın, yoksa windows.old unuz olur....

Sorun ile ilgili olarak Advanced boot options dan disable automatic restart on system failure...seçeneğini seçin ve deneyin bakalım açılıyor mu?
Hayır çöp kutusuna atıp öle sildim internet bakmıştim bir zararı yok yazıyordu.

Desktop ise arkadaşının desktopına 2.harddisk gibi bağlayıp çekebilirsin.
Laptop ise de özel kablo yardımıyla gene olur veya çift harddiskli laptopta biri (ikincil)sökülür.Harddisk caseler de olur ..

Bu arada biraz daha kurcala, sistemi bir kapat, elektrikten çek, 10 dk ara ver, sonra gene restoru dene bunlardan önce..(batarya varsa onu da çıkar)

Bendede mavi ekran veriyor.Benim driverlerim eskiydi driverbooster adlı programı yukledim arkadasimdada var.driver ları güncelledim sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve mavi ekran verdi kendini yeniden başlattı.Ekranda güvenli mod ile aç seçeneğini seçtim açıldı.Sonra bir kutu geldi fotograftaki kutu

Dosya Ekleri

• IMG_20161209_183222.jpg
    IMG_20161209_183222.jpg
    381,7 KB · Görüntüleme: 91
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı