Windows Atheros Bluetooth Sorunu

Jasanayaka

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Wi-Fi ve Bluetooth'u sorunsuz kullanıyordum ta ki 1 saat öncesine kadar. Airpods'umu Bluetooth ile bilgisayarıma bağladım, online ders için Zoom'u açtım, derse girdim fakat ses gelmiyordu. Zoom'un ve Windows'un ses ayarlarına bakarken Airpods bağlantısının koptuğunu fark ettim. Tekrar bağlamak istediğimde ise bilgisayarım tepki vermedi, Bluetooth ayarları ekranı dondu.

Cihazı yeniden başlattığımda ise Aygıt yöneticisinde aşağıdaki görüntü vardı:
bt1.PNG

Bluetooth cihazı eklemek istediğimde aldığım hata:
bt3.PNG

Windows Update ile yüklenen, en güncel sürücü sürümü:
bt2.PNG

Asus'un websitesinden cihazım için olan Atheros Bluetooth sürücülerinin tüm sürümlerini denedim fakat sorun hep aynıydı. Sorunsuz çalışan bir özellik nasıl oldu da böyle çıkmaz bir döngüye girdi anlam verebilmiş değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Qualcomm Atheros Bluetooth donanım kimliği: USB\VID_13D3&PID_3496&REV_0001 ve USB\VID_13D3&PID_3496

@Jasanayaka reis aynı sorun sendede varmış nasıl mesaj atıldığını bilemediğim ve bulamadığım için etiketleyerek sana ulaşmaya çalışıyorum nisan ayında attığın Bluetooth sorunun aynısını bende yaşıyorum sen o sorunu nasıl çözdün. Çözdüysen bana da açıklar mısın ? Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı