Windows ayarlarım gitti

oturak

Kilopat
Daha fazla  
Dün Windows'u etkinleştirdim. Sorunsuz şekilde kullandım. Bu gün PC'yi açtığımda ne AMD Radeon çalışıyor ne de Gigabyte easy Tune ayarlarım. BIOS fan ayarlarımı Windows içerisinden sistem info Viewer adlı programdan yapıyordum. Onun ayarları bile sıfırlanıyor. Bir ara iki kullanıcı ve pin isteme sorunu vardı. Onu çözerken bir videoda kullanıcıları resetleme ayarları silmeden düzeltme gibi bir kod vardı. Bilen var mı? Bu yüzden olduğunu tahmin ediyorum.

Dün Windows'u etkinleştirdim. Sorunsuz şekilde kullandım. Bu gün PC'yi açtığımda ne AMD Radeon çalışıyor ne de Gigabyte easy Tune ayarlarım. BIOS fan ayarlarımı Windows içerisinden sistem info Viewer adlı programdan yapıyordum. Onun ayarları bile sıfırlanıyor. Bir ara iki kullanıcı ve pin isteme sorunu vardı. Onu çözerken bir videoda kullanıcıları resetleme ayarları silmeden düzeltme gibi bir kod vardı. Bilen var mı? Bu yüzden olduğunu tahmin ediyorum.
Bilgisayarınızda kaç kullanıcı olduğunu kontrol edin. Ayrıca geçmediyseniz yerel hesaba geçin bence.

Şimdi ayarlarınızı unutuyor mu? Yani unuttu dediğiniz ayarları tekrar yapıp denediniz mi?

Evet ayarlar sıfırlanıyor. BIOS tabanlı uygulamaların ayarlar sıfırlanıyor sil yükle yapmadan düzelmiyor. Ve AMD Radeon uyugulamasıda otomatik olarak açılmıyor. Yeni hesap dahi oluşturdum. Bu şifre sorunu yaşadığımda başıma gelmişti ama dediğim hesap ayarlarını resetleme CMD kodunu yaptığımda düzelmişti. Tam olarak hatırlasam ah.

Yeni konular

Geri
Yukarı