Windows başlatılmıyor - PXE ROM hatası

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop kullanıyorum. Lenovo G50-70 akşam bilgisayarı kapattım. Bugün güç tuşuna basıp açtığımda Lenovo yazan ekran da sürekli dıt diye ses geliyor rahat 10 defa çıkıyor. Bu ses ve sonra Windows Boot Manager Boot failed diye bir hata geliyor. Google'da araştırdım BIOS'dan Boot ayarlarına girip UEFI ayarını legacy yapın diyor yapıyorum. Kaydedip çıkıyorum bu sefer exiting PXE ROM hatasını alıyorum bilgisayar kendini sürekli yeniden başlatıyor ve bu hatayı veriyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin yüklü olduğu harddiskte temassızlık olabilir. Ramleri de kontrol etmenizde fayda var, eğer yazılımsal bir problem değilse çözülmesi lazım

Sistemin yüklü olduğu harddiskte temassızlık olabilir. Ramleri de kontrol etmenizde fayda var, eğer yazılımsal bir problem değilse çözülmesi lazım
Harddisk ve Ramleri çıkarıp taktım ama sonuç yine aynı anlamadım bir türlü harddisk darbe falanda almadı durup dururken oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı