"Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi" hatası

Recublerce

Decapat
RAM
8 GB DDR 2133MHz
Ekran kartı
GT920M
İşlemci
I5 7200u
Merhaba arkadaşlar. Ben fotoğrafçıyım ve fotoğraflarımı düzenli olarak Lenovo Ideapad 310 dizüstü bilgisayarımda D diskine kaydediyorum. Bugün fotoğraf paylaşmak için fotoğraflarıma göz gezdirmek istediğimde "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir." hatasını aldım. Sadece D diskinde değil, bilgisayardaki hiçbir fotoğraf açılmıyor. Çözüm hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilirse çok sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

VLC Media Player veya fotoğraf görüntüleyici programları indirip dener misiniz? Belki Windows'un fotoğraf görüntüleme uygulaması bozulmuş olabilir. Windows'un fotoğraf görüntüleme uygulamasını silince buna benzer bir hata almıştım. Belki fotoğraf bozulmuş olabilir o da var.

VLC Media Player veya fotoğraf görüntüleyici programları indirip dener misiniz? Belki Windows'un fotoğraf görüntüleme uygulaması bozulmuş olabilir. Windows'un fotoğraf görüntüleme uygulamasını silince buna benzer bir hata almıştım. Belki fotoğraf bozulmuş olabilir o da var.
Denedim ancak sonuç alamadım maalesef. Ayrıca yukarıda da dediğim gibi sorun tek bir fotoğrafta değil bilgisayardaki tüm fotoğraflarda.

Denedim ancak sonuç alamadım maalesef. Ayrıca yukarıda da dediğim gibi sorun tek bir fotoğrafta değil bilgisayardaki tüm fotoğraflar.

Online fotoğraf görüntüleme siteleri var. Fotoğraf özel bir fotoğraf değilse güvendiğiniz bir siteye ya da bu siteye atıp çalıştığına bakabilirsiniz. Gene çalışmıyorsa disk bir sıkıntı yapıp fotoğraf verileri bozulmuş olabilir.

Online fotoğraf görüntüleme siteleri var. Fotoğraf özel bir fotoğraf değilse güvendiğiniz bir siteye ya da bu siteye atıp çalıştığına bakabilirsiniz. Gene çalışmıyorsa disk bir sıkıntı yapıp fotoğraf verileri bozulmuş olabilir.

Siteyi denedim, fotoğraf sorunsuz açıldı. Sanırım sorun diskte.
1672593827860.png

Disk yerine belki Windows sorunlu olabilir.

Bunu bir ay kadar önce yaptım. Windowsumda zaten oldukça sorun vardı uygulamaları kuramama gibi. Bunu ve dosyaları koruyarak sistem sıfırlaması yapınca düzeldi. Sanırım tekrar yapsam iyi olur.

Bunu bir ay kadar önce yaptım. Windows'umda zaten oldukça sorun vardı uygulamaları kuramama gibi. Bunu ve dosyaları koruyarak sistem sıfırlaması yapınca düzeldi. Sanırım tekrar yapsam iyi olur.

Sıfırlama yapmak yerine verilerinizi D diskinize yedekleyip temiz kurulum yaparsanız yani USB bellek ile Windows'u kurup C diskini biçimlendirip Windows'u C diskine geri kurarsanız daha iyi olabilir.

Geri
Yukarı